• +725 134 755
  • podpora@ictvevyuce.cz

Microsoft ve výuce

Microsoft ve výuce

Úzce spolupracujeme se společností Acer, která nabízí spolehlivé a jednoduché řešení pro správu třídy, kvalitní produkty a podporu aplikací vhodných do výuky.

ACER CLASSROOM MANAGER

Acer Classroom Manager (ACM) je softwarové řešení, které vám zjednoduší správu učebny. Učitelé mohou najednou zapnout všechny počítače a přihlásit se k nim; spouštět aplikace nebo webové stránky na všech počítačích ve třídě; vést záznamy o docházce a o historii aktivit studentů; sledovat aktivitu a pokrok studentů a testovat u studentů pochopení a porozumění.

GEOGEBRA

GeoGebra je dynamický matematický software, vhodný pro všechny úrovně vzdělávání, který spojuje geometrii, algebru, tabulky, vytváření grafů, statistiku a počty do jednoho snadno použitelného balíčku. Aplikace GeoGebra je pro žáky a učitele bezplatná a lze ji během chvíle nainstalovat do počítače Acer.

TEXTHELP

Aplikace Texthelp nabízí žákům a studentům každého věku řadu asistenčních technologických řešení, která jim v učebně i doma pomohou se čtením, psaním a gramotností. Partnerství s aplikací Texthelp je jedním z prvků, které utvářejí celostní řešení společnosti Acer, které bylo navrženo tak, aby pomohlo vzdělávací komunitě ušetřit čas i zdroje a zároveň přineslo do učeben co nejlepší technologie.

Office 365 pro studenty a učitele

S platnou školní e-mailovou adresou získají studenti a učitelé zdarma Office 365 Education, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Teams, s bezplatnými integrovanými nástroji pro snadný přístup na podporu každého studenta.